Sisäliikuntatilojen vuorot haettavina

Sisäliikuntatilojen vuorot syksylle ovat nyt haettavina! Vuoroja voi hakea monitoimitalon salista ja kuntosalista sekä uimahallin alakerran liikuntatilasta. Kyläkoulujen vuorot haetaan koulujen johtajaopettajilta. Kyläkoulut ja yhteystiedot: Perusopetus | Haapajärven kaupunki (haapajarvi.fi)

Monitoimitalon osalta haettavissa on aluksi vuorot viikoille 35-43. (29.8.-30.10.) Syksyllä tulee toinen haku monitoimitalon osalta koskien vuoroja viikosta 44 eteenpäin. Viikolla 44 jalkapalloilijat ja pesäpalloilijat aloittavat talviharjoittelun, minkä vuoksi vuorojen kysyntä on varmasti suurempi kuin tarjonta. Viikolle 43 asti vuoroja on siis saatavilla selvästi enemmän!

Hakemukset tulee toimittaa 21.8.2022 mennessä osoitteeseen: niilo.piiponniemi@haapajarvi.fi

Tiedustelut: 0444456202

 

Hakemuksessa tulee olla:

·Hakijan nimi (yhdistyksen tai seuran virallinen nimi)

·Yhdyshenkilön nimi, osoite, s-posti ja puhelin

·Vuoron vastuuhenkilön nimi, osoite, s-posti ja puhelin

·Paikka johon vuoroa haetaan

·Toivottu viikonpäivä ja aika + mahdollinen vaihtoehtoinen päivä ja aika

·Vuoron aloittamisajankohta (vuorot tulevat voimaan ma 29.8.2022)

·Käyttötarkoitus ja arvioitu osallistujamäärä/kerta

 

 -Haapajärven kaupunki/liikuntapalvelut

 

Liikuntasali