Jaa sivu:


Kirjastoauton kesäaikataulu 6.6. - 12.8.2016

auto on poissa liikenteestä:


13. - 15.6.2016
4.7. - 5.8.2016
11.8.2016


Aattopäivinä reitti päättyy klo 15.00

Maanantai/
Pariton viikko

09.00 - 09.15 P.koti Satulaakso

09.20 - 10.00 P. koti Satakieli

10.10 - 10.35 P.koti Karjalahti

11.10 - 11.30 Aurinkoranta

13.00 - 13.15 Maaliakka

13.20 - 13.35 Kallio

13.40 - 13.55 Oravalan th.

14.10 - 14.30 Taipaleensuu

14.45 - 15.05 Haapamäen kauppa

15.20 - 15.35 Hautanen

15.45 - 16.00 Kauraperän th.

Maanantai/
parillinen viikko

09.00 - 09.40 Jaakonkartano

10.30 - 10.45 Kurekangas

13.15 - 13.30 Mykkänen

13.40 - 14.00 Varis

14.05 - 14.15 Kärkkäinen

14.20 - 14.35 Nevala

14.45 - 15.00 Halmeaho

15.10 - 15.25 Salmenperän th.

15.40 - 15.55 Hietala

16.10 - 16.25 Seppälä

Tiistai/
pariton viikko

09.00 - 09.15 Smed

09.20 - 09.35 Kahelin H.

09.50 - 10.05 Kahelin P.

10.20 - 10.35 Virveli

11.30 - 11.50 Kopolan kauppa

11.55 - 12.10 Tulisaari th.

13.00 - 13.15 Ent. Parkkilan kauppa

13.20 - 13.40 Eskelinen

13.50 - 14.05 Honkapirtti

14.10 - 14.25 Kuonan ent. kauppa

14.30 - 14.45 Soitinpiste

14.50 - 15.05 Piilolan th.

15.10 - 15.25 Piilola

15.30 - 15.45 Kassara th.

Tiistai/
parillinen viikko

09.00 - 09.15 Mattila

09.30 - 09.45 Venetpalon koulu

10.00 - 10.15 Pappilan th(K-mäki)

10.20 - 10.45 Kirjasto K-mäki

13.45 - 14.00 Mäntyperä

14.05 - 14.20 Mehtälän th.

14.25 - 14.40 Petkelkankaan th.

14.45 - 15.00 Harju th.

15.05 - 15.25 Pylkön th.

15.30 - 15.45 Kenttä

15.50 - 16.05 Kurkela

16.10 - 16.30 Kontiola

Keskiviikko/
pariton viikko

10.00 - 10.15 Lepomaja 2

10.30 - 10.50 Harakkaperä th.

11.00 - 11.15 Karjalahti ent. koulu

11.20 - 11.35 Haarapuhto pys.

13.30 - 13.40 Karhunpesä

13.50 - 14.05 Koskenperä

14.15 - 14.30 Kiusala

14.35 - 14.40 Huhtala

14.45 - 15.00 Lohva

15.15 - 15.30 Pellonpää

15.45 - 16.15 Ruotanen

Keskiviikko/
parillinen viikko

09.00 - 09.20 Lamminniemi 2.tie

09.30 - 09.45 Mustanperä

09.50 -10.15 Antinpuro

10.25 - 10.40 Koivurinne

10.45 - 11.00 Pennalan th.

14.00 - 14.15 Eskola

14.25 - 14.40 Takalo

14.45 - 15.00 Vaskilampi

15.15 - 15.35 Verkkoranta th.

15.45 - 16.15 Ruotanen

Torstai/
pariton viikko

09.30 - 10.00 Työkeskus

11.50 - 12.05 Lepistö

13.30 - 13.45 Kujansuu th.

13.50 - 14.10 Lampelan palv.koti

14.15 - 14.30 Tapiola

14.40 - 14.55 Petäjistö

15.15 - 15.30 Valistus

15.40 - 16.00 Ruuskan kauppa

Torstai/
parillinen viikko

10.00 - 10.15 Venylänkuja

10.20 - 10.35 Lepomaja 1

12.30 - 12.45 Yliahon th.

12.50 - 13.05 Äijälän th.

13.10 - 13.20 Ihantola

13.25 - 13.40 Leenalan perhekoti

13.45 - 14.00 Ruhkalan th.

14.05 - 14.20 Myllylä

14.25 - 14.40 Korteranta

14.45 - 15.05 Lepola

15.10 - 15.25 Kiviniemi

Perjantaina ei reittiä!