Kirjastoauto

Jaa sivu:

Kirjastoauton talviaikataulu 14.8.2017 alkaen

Tulosta aikataulu tästäpdf, 73 kb (Valitse tulostus vaakaan)

Aattopäivinä reitti päättyy klo 15.

Maanantai/pariton viikko


09.00 - 09.45 Tiiton koulu
10.00 - 10.45 Väliojan koulu
11.40 - 13.00 Ruotasen koulu
14.50 - 15.05 Maaliakka
15.10 - 15.25 Kallio
15.35 - 15.50 Oravalan th.
16.05 - 16.25 Taipaleensuu
16.45 - 17.00 Haapamäen kauppa
17.15 - 17.30 Hautanen
17.40 - 17.55 Kauraperän th.

Maanantai/parillinen viikko


09.00 - 09.45 Tiiton koulu
10.00 - 10.45 Väliojan koulu
11.40 - 13.00 Ruotasen koulu
15.20 - 15.35 Mykkänen
15.45 - 16.00 Varis
16.05 - 16.15 Kärkkäinen
16.25 - 16.40 Nevala
16.50 - 17.05 Halmeaho
17.10 - 17.20 Salmelanperän th.
17.30 - 17.45 Hietala
18.00 - 18.15 Seppälä

Tiistai/pariton viikko


09.15 - 10.00 Ikosen koulu
13.00 - 13.20 Kopolan kauppa
13.30 - 13.45 Tulisaari th.
15.00 - 15.15 Ent. Parkkiman kauppa
15.20 - 15.40 Eskelinen
15.50 - 16.05 Honkapirtti
16.10 - 16.25 Kuonan ent. kauppa
16.30 - 16.45 Soitinpiste
16.45 - 17.05 Peltola
17.10 - 17.25 Piilola
17.35 - 17.50 Kassara th.

Tiistai/parillinen viikko

09.00 - 09.15 Mattila
09.30 - 10.15 Venetpalon koulu
10.35 - 11.15 Frosteruksen koulu
12.40 - 12.55 Lepomaja 2
15.00 - 15.20 Mäntyperä
15.30 - 15.45 Mehtälän th.
15.50 - 16.05 Petkelkankaan th.
16.10 - 16.20 Harju th.
16.25 - 16.40 Pylkön th.
16.45 - 17.00 Kenttä
17.05 - 17.25 Kontiola

Keskiviikko/pariton viikko


09.15 - 09.30 Ryhmis (Kukkaniemi)
09.45 - 10.10 Karjalahden P-keskus
10.15 - 10.35 Ent. Karjalahden koulu
10.40 - 11.00 Pennalan th.
12.00 - 12.15 Smedt
12.25 - 12.35 Kahelin H.
12.40 - 12.55 Kahelin P.
13.05 - 13.20 Virveli
15.50 - 16.05 Koskenperä
16.15 - 16.30 Kiusala
16.35 - 16.45 Huhtala
16.55 - 17.10 Lohva
17.30 - 17.45 Pellonpää
18.00 - 18.30 Ruotanen

Keskiviikko/parillinen viikko

09.15 - 10.00 Esikoulu Martinmäki
10.05 - 10.45 Päiväkoti Satakieli
12.30 - 13.00 Aurinkoranta
14.25 - 14.40 Koivurinne
14.50 - 15.05 Mustanperä
15.15 - 15.45 Antipuro
16.35 - 16.50 Takalo
16.55 - 17.10 Vaskilampi
17.25 - 17.45 Verkkoranta th.
18.00 - 18.30 Ruotanen

Torstai/pariton viikko

09.00 - 09.40 Rannankylän koulu
10.00 - 10.30 Työkeskus
11.45 - 12.30 Tiiton koulu
13.15 - 13.35 Lepistö
13.50 - 14.05 Kurenkangas
15.20 - 15.40 Kirjasto K-mäki
16.00 - 16.15 Kujansuu
16.20 - 16.40 Lampelan palvelukoti
16.45 - 17.00 Tapiola
17.05 - 17.20 Petäjistö
17.25 - 17.35 Valistus th.
17.40 - 18.00 Ruuskan kauppa

Torstai/parillinen viikko

09.00 - 09.45 Emolahden koulu
11.45 - 12.30 Tiiton koulu
12.40 - 12.55 Lepomaja 1
13.00 - 13.20 Venylänkuja
15.00 - 15.15 Yliahon th.
15.20 - 15.40 Äijälän th.
15.40 - 15.50 Ihantola
15.55 - 16.10 Leenalan perhekoti
16.15 - 16.30 Ruhkalan th.
16.35 - 16.405Myllylä
16.50 - 17.05 Korteranta
17.10 - 17.25 Lepola
17.30 - 17.45 Pihlajaniemi pys.
17.50 - 18.05 Mökkiperän th.

Perjantai/pariton viikko

09.00 - 09.20 Jaakonkartano
09.30 - 10.45 Oksavan koulu
11.00 - 12.00 Parkkilan koulu

Perjantai/parillinen viikko

09.30 - 10.45 Oksavan koulu
11.00 - 12.00 Parkkilan koulu